Már csak alig egy hét és itt a B-DAY#2!

November 8-9 között kerül megrendezésre az idei B-DAY (Blockchain Budapest) Konferencia, aminek ezúttal a Bálna ad helyet. A két napba is csak cipős kanállal beférő rengeteg blockchain tematikájú előadás mellett idén nagy hangsúlyt kapnak a stablecoinok, amikről bő fél napon keresztül lesz szó a konferencián. Az utóbbi hónapokban már összeszámolni is nehéz, hogy milyen mennyiségben jelentettek be stablecoin projekteket. Azonban stablecoin és stablecoin között is nagy különbségek vannak. Ha szeretnél eligazodni ebben a kavalkádban, akkor érdemes ellátogatni az eseményre.

A rendezvényen természetesen idén is ott leszek a INLOCK/Variance HUB csapattal együtt. Sőt kiegészülünk a Variance HUB legtöbb projektjével is, akikkel közösen igen szép részt foglalunk le a kiállítói standok közül. Már korábban is jeleztem, hogy a B-DAY-en debütál az Variance HUB kezdeményezésünk, ami bár már közel fél éve létezik, de eddig szépen csendben tanulgattuk a blockchain projekt inkubáció sajátosságait. Azonban a konferenciát követőn már dedikált staffal szeretnénk erre a témára is koncentrálni a saját projektjeink mellett.

Ha szeretnél ott lenni, de még nincs meg a jegyed, akkor továbbra is igénybe tudod venni a “VARIANCE” kupon kódot, amivel 20% kedvezményben részesülsz a jegyárakból.

Korábban már írtam itt a blogon, hogy sikerült elcsábítani Nick Szabot  is, aki egyébként két előadást is fog tartani a csütörtöki napon. Azonban Nick mellett számos további nemzetközi szereplőt is az előadók között tisztelhetünk. Fontos és hasznos témával érkezik Pablo Coirolo, akit a blockchain és a crypto vállalkozások indításával kapcsolatban tart egy előadást. De itt lesz Bjørn Alsos a BitBay COO-ja is. A nemzetközi előadók mellett lényegében a teljes hazai blockchain és crypto széna is helyet kap a színpadokon és a workshopokon. Külön öröm nekem, hogy a workshop részlegben a komoly hazai gyökerekkel is rendelkező Internet of People csapata mutatja be a Mercury projektet. Idén nyáron Berlinben már láttam a Mercury akkori állapotáról egy bemutatót, kíváncsian várom hova jutott el azóta a csapat. De az IoP mellett érdeklődve várom Silur és a Blokklánc Műhely workshopját is!

Azoknak, akik esetleg mostanában törik a fejüket saját dAPP projekt indításán, azoknak pedig külön tudom ajánlani Nagy Dani és Seres István András workshopját, akik az “első dAPP fejlesztés Ethereumon” és a “okosszerződések programozása” témában tartanak szakmai gyakorlatot. David Sabo workshopját pedig inkább azoknak ajánlanám, akik a programozás helyett inkább a token modellezésben gondolkodnak.

A Variance HUB debütálásával jelentősen át fog alakulni a blog is… vagyis inkább maga a variance.hu domain. Ez persze nem jelenti azt, hogy megszűnne a jelenlegi saját blogom, annak továbbra is meglesz a maga saját, különbejáratú helye.

Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *